خرید انواع ست سوتین :

خرید انواع ست سوتین : همانطور که از نامش پیداست سوتین و شورت هایی که کاملا شبیه هم هستند و مکمل یکدیگرند ست نامیده می شوند . معمولا ست ها به صورت جداگانه فروخته نمی شوند .

جنس و مدل ست ها بسیار زیاد است و تنوع بالایی دارد . نخی ،گیپور ، توری، لیزری، نیم تنه ها و هارنس دار ها از انواع ست سوتین می باشند که می توانید با توجه به موقعیت مکانی و نیازسنجی خودتان مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید . از همین جهت دسته بندی آن ها نیز مانند سوتین و شورت ها است زیرا ترکیب این دو است .

فقط انواع هارنس دار است که در واقع یکی از جدیدترین مدل های ست می باشد . در واقع انواع ست سوتین مدل ها و جنس های متفاوتی دارد که ممکن است با نام های خاصی در بازار موجود باشد . اما معروف ترین مدل ها هارنس دار است .

درواقع کلمه هارنس به معنی مجموعه‌ای از تسمه‌های چرمی یا فلزی است که با نظم و مدل خاصی در کنار یکدیگر قرار میگیرند و وظیفه‌ی نگهداری شی هایی را دارد . این توضیح درباره خود این کلمه است و در تزئین ست های سوتین و شورت کاربرد های زیادی دارد .

انواع هارنس ها :

فرقی ندارد که شما چه سایز سینه ای دارید زیرا هیچ محدودیتی در استفاده از هارنس ها وجود ندارد و انواع مختلفی نیز دارد  مدل‌های توری، لمه‌ای، چرمی، گیپوردار و نخی در بازار موجود هستند. کاربرد این مدل از ست های سوتین ها در واقع بیشتر فانتزی هستند و برای استفاده در منزل کاربرد دارد . البته نه برای استفاده روزانه زیرا محصولات راحتی نیستند .

نکات قابل توجه برای خرید هارنس ها :

با علم به اینکه هارنس ها مدت طولانی قابل پوشیدن نیستند و احتیاجی به استفاده هر روزه آن ها نیست اما باز هم باید در انتخاب آن ها دقت نمود تا آسیبی به پوست وارد نشود و دچار حساسیت یا مسائل دیگر نشود .

خرید انواع ست سوتین : وو برند مرجع خرید و فروش انواع ست سوتین می باشد و می توانید بهترین مدل ها با بهترین کیفیت را از این فروشگاه تهیه کنید.  همچنین می توانید از طریق پیج اینستاگرام نیز خرید داشته باشید .