خرید انواع نیم تنه :

خرید انواع نیمتنه : نیمتنه ها نسل جدیدی از سینه بند ها هستند که امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند و تفاوت های بسیاری با سوتین ها دارند . اوایل تولید نیمتنه ها فقط مخصوص ورزشکاران بوده و بیشتر مورد استفاده این قشر است اما بعد ها با پیشرفت در طراحی مدل های بیشتری از نیمتنه ها تولید شد و برای استفاده عموم خانم ها نیز قرار گرفت . اصلی ترین دلیل محبوبیت نیم تنه ها راحتی در استفاده طولانی مدت از آن ها و در عین حال قدرت جمع کنندگی و لیفت آن است .

هدف از تولید نیم تنه ها :

در واقع نیاز به پوشش و نگهداری از سینه ها در زمان ورزش، پیاده روی و دویدن، باعث طراحی و تولید نیم تنه زنانه شد اما برای استفاده روزانه در بین دیگر خانم ها نیز بسیار محبوب است . از همین جهت در مدل ها ، طرح ها و رنگ های مختلف تولید میشود .

یکی از مهم ترین فواید استفاده از نیم تنه ها پوشش دهی استاندارد بالاتنه است که موجب می شود در اثر فعالیت زیاد ورزشی آسیبی به بافت سینه ها وارد نشود . نیمتنه های اسپرت  به صورت حرفه ای تر در این مواقع به عنوان محافظ عمل میکنند .

البته فقط کارشان محافظت نیست به دلیل طراحی خاص خود از  دردهای گردن، کمر، کتف و شانه ها جلوگیری میکنند .

نکات مهم در استفاده از انواع نیمتنه :

حتما در نظر داشته باشید که برای استفاده از نیم تنه ها برای مواقع ورزش و فعالیت بدنی حتما از جنس های مرغوب پارچه های نرم، کشی ، قابل تنفس و نخی استفاده کنید . همچنین برای خانم هایی که سینه های حجیم تری دارند باید از نیمتنه هایی که بندهای پهن و درزهای صاف دارند استفاده شود . تا پوشش بهتری برای سینه های آنان داشته باشد .

فرق اصلی سوتین و نیمتنه :

ترکیب نیم تنه ها به این شکل است که دو بند پهن بر روی سرشانه دارد و یک تکه پهن تر که بالاتنه را میپوشاند . اما در سوتین ها انواع فنر ها جک ها و اسفنج ها وجود دارد که از راحتی آن کم میکند . راحتی فوق العاده و انعطاف پذیری بالا از مزایای نیمتنه ها محسوب می شود .

بصورت کلی نیم تنه ها به دو دسته اصلی تقسیم می شوند :

1- نیمتنه های ورزشی

2- نیمتنه های فانتزی روزانه

 جالب است بدانید خود نیمتنه های ورزشی نیز به 3 دسته تقسیم  می شوند  : نیم تنه کپسوله ای با حمایت کم از سینه، نیم تنه فشرده با پشتیبانی متوسط و نیمتنه  فشرده سازی با حمایت زیاد از سینه .

نیمتنه های فانتزی بیشتر برای استفاده روزانه در خانه و یا محل کار است و کاربرد حرفه ای ندارد . در این نیمتنه ها از پارچه های فانتزی و گاهی اوقات تور استفاده می شود . ممکن است در برخی از این مدل ها از بند های نازک تر و قابل تنظیم نیز استفاده شود .

همچنین پارچه نخی، پلی استر و یا پشمی مواد سازنده اکثر این نیمتنه ها هستند .

بزرگترین مرجع خرید انواع نیمتنه بصورت آنلاین و حضوری سایت وو برند و شعبات این فروشگاه در استان مازندران می باشد . همچنین می توانید از طریق پیج اینستاگرام نیز خرید داشته باشید .