زنانه, شورت زنانه

خرید شورت لیزری

خرید و قیمت شورت لیزری | شورت لیزری چیست و برای چه لباسی مناسب است ؟ | لباس زیر وو

خرید و قیمت شورت لیزری | شورت لیزری چیست و برای چه لباسی مناسب است ؟ | لباس زیر وو بزرگترین مرجع فروش لباس زیر زنانه و مردانه و راحتی می باشد . همچنین برند وو دارای 4 شعبه حضوری و فعال در استان مازندران می باشد .

شورت لیزری چیست ؟

شورت بدون خط یا همان لیزری مناسب مهمانی ها و مسافرت های شماست .اگر به دنبال این هستید که خط شورت زیر لباس هایتان مشخص نشود، شورت لیزری بهترین انتخاب است . زیرا بافت آن به حالتی است که حتی زیر تنگ ترین لباس ها نیز نمایان نمی شود .

در واقع هنگام رفتن به مهمانی یا جایی که برایتان مهم است به غیر از  ست کردن، دامن و بلوز باهم یا انتخاب رنگ پیراهن و یا موارد دیگر به شورتی که زیر آن می‌پوشید نیز باید توجه داشته باشید . تفاوت اصلی این شورت با شورت های دیگر خط دور تا دور دوخت شورت است که باعث می شود از زیر لباس نمایان نشود .

قیمت شورت لیزری :

برای تعیین قیمت شورت های لیزری میبایست به نکات مهمی از جمله جنس کار ها، طرح و رنگبندی آن توجه نمود . برخی کار ها وارداتی برخی کار ها تولید داخل است . وو برند مرجع بزرگی برای فروش شورت های لیزری است زیرا تنوع بی نظیری را داراست . بهترین کیفیت و بهترین قیمت را می توانید از سایت و اینستاگرام ما تهیه کنید .

لباس هایی که زیر آن ها باید شورت لیزری داشته باشید :

  1. لباس شب ساتن
  2. لباس شب با رنگ ساده و بدون طرح
  3. لباس‌های استرج ورزشی
  4. لباس شب تنگ
  5. لباس شب حریر
  6. لباس کتان خانگی

البته فقط شورت ها نیستند که به حالت لیزری طراحی و تولید می شوند، خیلی از ست ها و سوتین های تک نیز به حالت لیزری تولید می شوند و طرفداران خاصی نیز دارد . زیرا کمترین رد را بر زیر لباس نمایان میکند .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *