مردانه

خرید و قیمت انواع زیرپوش مردانه

خرید و قیمت انواع زیرپوش مردانه | خرید انواع رکابی | لباس زیر وو

خرید و قیمت انواع زیرپوش مردانه | خرید انواع رکابی | لباس زیر وو مرجع فروش انواع لباس زیر، لباس خانگی مردانه، زنانه و بچگانه می باشد . همچنین برند وو دارای 4 شعبه حضوری و فعال در استان مازندران می باشد .

تفاوت زیرپوش و رکابی :

شاید برایتان این سوال پیش بیاید که تفاوت اصلی زیرپوش و رکابی چیست و آیا اصلا تفاوتی دارند؟ بله این دو لباس باهم متفاوت هستند و درواقع مدل رکابی به این حالت است که بدون آستین و معمولاً با یقه گرد یا هفت. و زیرپوش نیز دارای آستین کوتاه یا بلند و یقه گرد یا هفت است .

پوشیدن زیرپوش برای آقایان مزایایی نیز دارد، ازجمله: جذب رطوبت و تعریق بدن، گرم تر نگه داشتن بدن در فصل سرما و …

همچنین انواع مختلف زیرپوش ها نیز موجود است . یقه هفت و یقه گرد و زیرپوش های آستین بلند نیز در بازار طراحی و تولید می‌شوند . باید از الیافی مثل نخ و پنبه در تولید زیرپوش ها استفاده کرد تا مانع گرم شدن بدن در روز های گرم سال شود و در زمستان هم بدن را گرم میکند.

اگر شما جزو کسانی هستید که تعریق بیشتری در قسمت های کمر، سینه ها و شکم خود دارید، میبایست از رکابی ها استفاده نمایید .همچنین استفاده از رکابی ها باعث میشود الیافی مثل بافت ها و لباس های پشمی پوست شمارا اذیت نکند .

معمولا در هنگام داشتن مراسم های رسمی که قصد دارید کت و شلوار بپوشید، پوشیدن زیرپوش مردانه آستین حلقه ای پیشنهاد می شود .

شما می توانید انواع لباس زیر مردانه را با تنوع بالا و کیفیت بسیار مناسب در سایت لباس زیر وو و یا بصورت حضوری از فروشگاه ها تهیه نمایید .

آدرس اینستاگرام مجموعه :

wowobrand_official

آدرس شعب :

بابل: خیابان توحیدی، روبه روی درب مجتمع شهریار

ساری: خیابان قارن، روبه روی بانک پاسارگاد

آمل: سبزه میدان نبش کوچه مصلی

بابلسر: روبه روی دریاکنار، بین لومرز و پرشیا

شماره تماس و پشتیبانی مجموعه :

011-91001055 داخلی 130 واحد ارتباط با مشتری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *