زنانه, نیم تنه

نیم تنه چیست

نیم تنه چیست | تفاوت نیم تنه با سوتین | لباس زیر وو

نیم تنه ورزشی چیست | تفاوت نیم تنه با سوتین | لباس زیر وو بزرگترین مرجع فروش نیم تنه ورزشی، لباس زیر زنانه و مردانه و راحتی می باشد . همچنین برند وو دارای 4 شعبه حضوری و فعال در استان مازندران می باشد .

نیم تنه ورزشی چیست ؟

در سال های اخیر استفاده از نیم تنه ها بسیار رواج پیدا کرده و میان دختر های جوان طرفدار های بسیاری پیدا کرده است . نیم تنه ها خود به 3 دسته ورزشی، فانتزی و مجلسی تقسیم می شوند اما حالت ورزشی آن بسیار پر طرفدار است . در واقع نیم تنه ها به این شکل است که از بخش شانه‌ها شروع تا زیر سینه‌ی خانم‌ها را پوشش می‌دهد .

تفاوت نیم تنه ورزشی و سوتین :

نیم تنه ها و سوتین تفاوت هایی باهم دارند که مهم ترین آن در ظاهر آن است . نیم تنه ها ظاهر ساده ای دارند و همانند تاپ و تیشرت پوشیده می شود . اما سوتین ها دارای دو کاپ ، قزن و گاهی جک و اسفنج می باشد . البته برخی از نیم تنه ها به صورت زیپی است و دارای اسفنج بسیار نازکی می باشد . دومین تفاوت آن ها در میزان کاربرد آن ها است .

سوتین‌ها معمولا موجب فرم دهی به سینه می‌شود و ظاهر بهتری را ایجاد می‌کند. برای مهمانی ها و مکان های مهم از سوتین ها برای زیر لباس باید استفاده کرد . اما نیم تنه‌های ورزشی نیز برای حمایت از سینه‌ها به هنگام ورزش لازم هستند. آن ها هنگام ورزش سینه‌ را نگه می‌دارد و از تکان خوردن زیاد آن‌ها در حین ورزش جلوگیری می‌کنند.

نکته مهم بعدی در انتخاب این دو محصول این است که اغلب نیم تنه ها فری سایز هستند به علت جنس کشسانی که دارند . اما سوتین ها دارای سایز بندی در کاپ سینه تا دور سینه‌ هستند .  وو برند مرجع بزرگی برای فروش نیم تنه ها است زیرا تنوع بی نظیری را داراست . بهترین کیفیت و بهترین قیمت را می توانید از سایت و اینستاگرام ما تهیه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *