زنانه, ست سوتین و شورت

هارنس زنانه چیست ؟

هارنس زنانه چیست | کاربرد، قیمت و انواع هارنس زنانه | لباس زیر وو

هارنس زنانه چیست | کاربرد، قیمت و انواع هارنس زنانه | لباس زیر وو بزرگترین مرجع فروش لباس زیر زنانه و مردانه و راحتی می باشد . همچنین برند وو دارای 4 شعبه حضوری و فعال در استان مازندران می باشد .

هارنس زنانه چیست ؟

درواقع هارنس ها مجموعه‌ای از تسمه‌ها هستند که ممکن است جنس های مختلفی داشته باشند . این تسمه ها با نظم خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و وظیفه‌ی نگهداری شی یا جسم را بر عهده دارند. اوایل تولید هارنس فقط جنبه ایمنی رعایت میشد اما بعد ها از این محافظ در صنعت لباس زیر نیز استفاده شد و جنبه فانتزی هم پیدا کرد .

البته علاوه بر بندهای اصلی از بندهای متعدد تزئینی دیگری نیز بهره برده که  افزایش جذابیت آن را به همراه دارد . معمولا هارنس ها  در جنس های مختلف مانند چرم یا فلز بوده و در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون طراحی و تولید می شوند و در بازار موجود هستند .

کاربرد هارنس زنانه :

معمولا هارنس ها برای استفاده روزانه توصیه نمیشوند زیرا تنها کاربرد آن جنبه فانتزی و برای جذابیت بیشتر استفاده می شود . شاید بتوان از هارنس های معمولی تر و خلوت تر برای زیر لباس های لختی تر در میهمانی ها استفاده کرد . اما در اصل از این ست برای روابط خاص استفاده می شود .

جالب است بدانید آمارها نشان داده که هارنس ها مورد توجه آقایان نیز قرار گرفته است و برایشان جذابیت ویژه ای دارد .

برای تعیین قیمت ست های هارنس دار میبایست به نکات مهمی از جمله جنس کار ها، طرح و رنگبندی آن توجه نمود . برخی کار ها وارداتی برخی کار ها تولید داخل است . وو برند مرجع بزرگی برای فروش هارنس ها است زیرا تنوع بی نظیری را داراست . بهترین کیفیت و بهترین قیمت را می توانید از سایت و اینستاگرام ما تهیه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *